Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bar Passion - soubor jednorázových povídek

Byl jednou jeden bar... 

 

Jeden vyhlášený gay bar v nejmenovaném městě...

Ten bar se jmenuje Passion...

 

Rozdílné postavy s vlastními osudy, které se víceméně proplétají...

Vstupte do toho tajemného a vzrušujícího místa, kde pochopíte,

co je pravá "Vášeň"...

 

Příspěvky

Nejen jedna noc...

31. 1. 2014

Ahojky lidičkové!!!
Zase se vám hlásím... původně jsem vám to sem chtěla dát už asi před týdnem, ale nějak jsem se k tomu nedostala..

Možná jste si všimli na shoutboardu vzkazečku od IF ;) O tom, že by se tu mohlo objevit pokračování příběhu Vasila a Edieho z její povídky, kterou mi do Baru napsala...no a tak ji tady teda máte... ;)

Opět se setkáváme s Edie a Vasilem... no... řeknu to asi takhle... musíte mi pomoc přesvědčit IF, aby napsala pokráčko... jinak totiž nevím :D

Tak si to užijte a napište IF vzkazeček... co se týče mojí povídky, to je zatím ve hvězdách :* pokusím se co nejdříve ♥

 

Pozor! Já přicházím...

21. 3. 2013

 Mám pro vás další povídku... Plánovala jsem druhý díl Mindless, ale nepodařilo se to dopsat... Ale dopsala jsem tohle... další povídku do Baru :)

Jak už jsem avizovala, tak Vánoční večírek byl takovou uzávěrkou jedné etapy Baru a tohle berte jako takový začátek :)

Přichází nám nová postava a s tím budou i nové osudy a zápletky a neříkám, že nepřibude ještě nějaká postava ;) Jinak... možná se vám nebude zdát to jméno, které jsem mu dala, připadat dívčí, ale mě se líbí a prostě to té postavě sedne... to jakou má povahu a jak se bude chovat :)

Tak snad se vám to bude líbit :)

P.S.: Zatím jsem to po sobě nečetla, tak chyby opravím dodatečně :)

 

Vánoční večírek 3

4. 3. 2013

Ano... vím... je to divné, přidávat v březnu povídku s názven Vánoční večírek, ale nejde to jinak... Tahle povídka byla v plánu, ale už jsem se k jejímu napsání o Vánocích nedostala a vynechat jsem ji nemohla... protože je velmi důležitá!!!

Protože touhle povídkou, bych chtěla pomyslně ukončit jednu etapu Baru.... hlavně se neděste... žádný konec povídky, či její pozastavení ani nic podobného... ;)

Prostě mám jisté plány a tohle je prostě potřeba :) Snad to pochopíte a budete se i nadále těšit na další povídky z Baru Passion :)

Užijte si to :*

 

Obrázky k Baru Passion

23. 2. 2013

 Jsem si tak trochu uvědomila, že u téhle povídky jsem vám ani jednou nedala obrázky postav a to jak vypadají... a tak jsem se to rozhodla napravit... řeknu... nejtěžší bylo najít něco, co by se aspon trochu podobalo mojí představě Cherryho... ale s tím co jsem našla, jsem v závěru spokojená :)

Tak co říkáte na postavy z Baru Passion? :)

P.S.: Po půlnoci se těště na další díl povídky :)

 

Vánoční večírek 2

25. 12. 2012

Na dnešek jsem slíbila taky povídku a ta je právě tady...

Opět budeme v našem oblíbeném baru :)

Doufám, že jste pod stromečkem našli vše, co jste si přáli a že se štědrovečerní večeře obešla bez zaseklých kostí v krku :)

Tuhle povídku věnuju všem, ale přece jen musím zmínit Kyoko, která se na tuhle povídku hooodně ptala - tak doufám že ti Kyoko bude líbit a že budeš spokojená :) A doufám, že se to bude líbit i všem ostatním!!! :)

A ještě přidávám varování 18+

P.S.: Zítřejší povídka ještě není jistá... nemám nic napsaného, ale chtěla bych to běhěm dneška a zítřka napsat, tak uvidíme :)

 

Vánoční večírek 1

24. 12. 2012

Veselé Vánoce!!!

Tady máte ode mě dnešní dárek :) Dalšího se dočkáte zítra a když se mi to podaří tak i pozítří :)

Chtěla bych Vám, za nás všechny, popřát Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a ať pod stromečkem najdete všechno, co si přejete!!!

A ještě jedno... dnes je to opět 18+

 

Pan Tajemný 4.část

11. 12. 2012

A je to tady... to, na co jste tak dlouho čekali a konečně jste se dočkali...

Ale řeknu vám... dalo mi to zabrat... Předchozí části se psaly samy od sebe, ale téhle se nějak na papír nechtělo...

A myslím, že končíme ve velkém stylu... nejen, že je tahle část poměrně dlouhá, ale můžeme se těšit i na varování...asi tak 17+... zas tak velká akcička nás nečeká... vlastně tam vůbec být neměla... vymyslela jsem až ted při psaní... no a vlastně jsem se ani nijak nerozepsala, protože jsem skončila na můj vkus trošku poeticky, ale to nevadí... ten konec se mi líbí, tak snad i vám..

Doufám, že se vám tahle povídka, i přes čekání, líbila a budu ráda za každý váš kometík... Moc vám za ně děkuju, díky nim se mi píše hned lépe :*

Tak si to pěkně užijte ♥

PS: Už nemám energii to kontrolovat, ale doufám, že žádné chyby tam nebudou... :)

 

Pan Tajemný 3.část

10. 11. 2012

 

Já vím... minulý týden jsme se vytáhli a přidávali každý druhý den a teď nám to tu zase na deset dní umřelo... Takže se vám moc omlouvám se!!!

Dnes vám sem dávám další dílek Pana Tajemného :) Snad se bude líbit...

Na povídce Táta, Máma, To se pracuje, začala jsem psát další díl, tak uvidíme, jak rychle jej dokončíme... Povídka Jen Já a Ty... tady se musím kát... novou kapitolu jsem ani nezačala psát a popravdě, ani nevím jak pokračovat... mám stejný problém jako u Elfa... vím, jak to má skončit, ale mám problém se dostat k danému cíly...

Ale snad vás potěším, že mám nápad na vánoční povídku a když se mi to podaří všechno sepsat, tak by to mohlo být moc povedené! ;) Ale to už prozrazuju moooc dopředu :)

Děkuju vám za komentíky a jsem ráda, že se vám moje/naše povídky líbí :)

A ještě něco na závěr... Chtěla bych tento díleček věnovat Cheer, za to že mi poslala tak pěkný obrázek!!! Děkuju!!! ♥

 

Pan Tajemný 2.část

30. 10. 2012

 To kukáte, že?

Katy-chan a spol se tentokráte celkem snaží, že? Nejdřív moje povídka, pak IF, teď zase já a to i Mori-chan slibuje pokračování...

Opět se vracíme do Baru Passion, tak si jeho návštěvu užijte ;)

 

Pan Tajemný 1.část

23. 10. 2012

 Kuk :)

Ňuf ňuf a muck muck :*

Ne... vůbec mi nehrabe, že? xDDD

No mám pro vás povídečku, děťátka... A tentokrát se po dlouhé době vrátíme do našeho Baru Passion :) Jste aspoň trochu rádi? Já doufám, že jo!!! *vůbec mi nehrabe* xDDDD

No původně jsem tu povídku plánovala úplně jinak a taky jsem ji plánovala sem dát celou.. ale víte co... je to úplně jinak než jsem chtěla a vůůůbec vám to sem nedám celé!!! to jsem ale potvora co? *fakt jí hrabe*

Ale když ono v původním příběhu bylo spoustu nelogický trhlin... a nakonec se to ani nečetlo dobře... a pak jak jsem psala tak jsem minimálně dvakrát narazila na místokde jsm si říkala "Páni, taky je to úplně dokonalé místo na utnutí." a tak se to i nakonec stalo... Předpokládám, že to bude na tři až čtyři části... nevím, jak a jestli vůbec se mi ten zbytek, co ještě není napsanej, bude chtít rozseknout... 

No konec vykecávání mojí rozdvojené osobnosti... obě moje části si s vámi chtěj povídat, ale ani jedna už neumí pořádně psát a tak to ta druhá musí vždycky té druhé opravovat... snad to chápete... a jestli ne, tak nevadí... ani já to nechápu xDD

Miluju/milujeme vás ♥ xDDD