Jdi na obsah Jdi na menu
 


31.díl

14. 2. 2015

Svalím se na pohovku a z úst mi unikne dlouhý povzdech. Copak člověk nemůže mít aspoň trochu klidu? Ne! Ono když si člověk myslí, že je všechno v pořádku, tak se to stejně zase musí pokazit. Začali jsme se zase vídat s Ravenem a on začal projevoval neuvěřitelný zájem o mě a to malé. Na všechno se vyptával a dokonce si dělal poznámky.

Ale dneska jsem měl naplánovanou kontrolu u Sam. Raven se mnou šel, přesně jak slíbil a všechno bylo dokonalé až do chvíle…

 

„Tatsu, chceš vědět, jestli je to kluk nebo holčička?“ ptá se mě Sam, zatímco mi ultrazvukem monituruje bříško a vše kontroluje na obrazovce.

„Nechci, chci se nechat překvapit,“ dlouho jsem nad tím přemýšlel a nakonec došel k tomuto rozhodnutí. Vím, že když budu znát pohlaví dítěte, tak všechny přípravy budou jednodušší. Budu vědět, zda budu kupovat výbavičku v dívčích či chlapeckých barvách. Budu vědět, jak vymalovat pokoj…  Ale i přesto to nechci vědět. Chci si užít ten moment, kdy se to malé narodí a já ho dostanu do náruče se slovy ‚Je to holčička!‘ nebo ‚Je to kluk!‘

„To nemyslíš vážně, Tatsu!“ ozval se zničehonic Raven. Překvapeně se na něho podívám.

„Co je?“

„Ty se ptáš, co je? To jsme tu celou dobu, abych se dozvěděl nic?“ Sam naštěstí pochopí situaci a odejde se slovy, že nás nechá chvilku o samotě. Teprve až za ní klapnou dveře,opět přesunu svou pozornost na Ravena.

„Tak, a teď mi vysvětli, co ti zase je?“ řeknu značně nakrknutě.

„To to nechápeš? Šel jsem dnes s tebou s tím, že se dozvíme pohlaví dítěte, a nekonec se nic nedozvím?“

„Takže to byl jediný důvod proč jsi se mnou šel? Že jsme mohli zjistit pohlaví? Že kdyby to byla obyčejná prohlídka, tak se mnou nejdeš?“

„Nechytej mě hned za slovíčka,“ zavrčí Raven.

„Nechytám! Jen vyvozuju závěry z toho, co jsi řekl…“

„Ty víš moc dobře, jak to myslím!“

„To teda nevím! Ale za to vím, co jsem slyšel!“ vražedně koukám na Ravena. Ten nic neříká a pohled mi oplácí. Po nějaké chvíli je to právě on, kdo prolomí ticho.

„Mám dnes ještě něco na práci, tak se rychle nachystej, ať tě můžu zavést domů. Počkám v autě.“ Pak už jen klapnou dveře a jsem tu sám. Odfrknu si. Natáhnu se po ubrouzcích, co jsou poblíž a utřu si bříško od gelu. Do místnosti se vrátí Sam a hned se mě ptá, zda je vše v pořádku. Nechci to s ní rozebírat, tak ji ujistím, že vše v pořádku a pak se už jen domluvíme na další kontrole.

Když výjdu před nemocnici, pohled mi padne na Ravenovo autu a na něj, jak se zády ke mně o něj opírá a patrně kouří, soudě dle dýmu, co se nad ním vznáší. Opět si musím odfrknout. Nemám na něj náladu.

Rozejdu se úplně jiným směrem, kde vím, že se nachází z jedno ze Shromáždišť. Avšak netrvá dlouho a začne mi vibrovat mobil. Kouknu se, kdo to je… Kdo asi?

„Ano?“ příjmu hovor.

„Kde ksakru jsi?“

„Na cestě domů.“

„Cože? Vždyť jsem ti říkal, že tě domů zavezu!“

„Já vím, ale teď na tebe nemám náladu…“

 

 

Hovor jsem po té ukončil. Raven se mi ještě snažil několikrát dovolat, ale já jsem mu to nevzal. V pořádku jsem se dostal domů a teď tu ležím na pohovce a čumím do stropu.

Chápu, že se Raven naštval. Určitě se těšil, až zjistí, co se nám narodí… Ale mohl to podat jiným způsobem a ne hned tahle vyjet. Rozhodl jsem se,že to nechci vědět a on by to měl respektovat. Přece jen není to tak dlouho, co ještě nebyl součástí tady toho všeho a pro mě to ja taky úpně nové, začít se spoléhat na někoho druhého, když až doposud jsem byl na všechno sám.

Zvednu se z pohovky a zajdu do pokoje, kde do zásuvky uložím svůj těhotenský deník a s ním i dnešní zprávu od Sam a do kalendáře si ještě poznačím další kontrolu, která mě čeká za další dva týdny. Potom zamířím do koupelny, že se osprchuju a aspoň trochu vypnu a uvolním se.

Nakonec jsem tam byl poměrně dlouhou dobu. Bylo to až příliš uklidňující. Osuším se a vzhledem k tomu, že jsem si nevzal nic na převlečení, zabalím se do ručníku. V pokoji se obleču do obyčejného trička a tepláků. Potom se rozhodnu pro něco k jídlu a tak zamířím zpět do kuchyně. Cestou ještě juknu na mobil, zda nemám nějakou zprávu či zmeškaný hovor od Ravena, o čemž pochybuju.

K mému překvapení na mě bliká upozornění o nepřečtené zprávě. S očekáváním ji otevřu. Stojí v ní jednoduché „Omlouvám se.“ Usměju se a potom odepíši „Taky se omlouvám.“ Potom konečně začnu s vařením, maličké je už opravdu hladové. Uvařím si hooodně jídla, nandám si na talíř a pak si jdu ještě několikrát přidat. Jestli to tak půjde dál, tak budu mít větší břicho a ne kvůli tomu roztoucímu prckovi, ale kvůli své nenažranosti. Ještěže zatím to můžu na toho prcka svádět… Nezbývá mi nic jiného, než doufat, že se mi po porodu podaří všechno shodit. Ale věřím, že s lítám kolem toho prcka, to zas nebude takový problém.

Zbytek dne pak už probíhá v klidu, mám puštěnou televizi, kde nesleduji nic a u toho se prokousávám knížkami a dalšími porcemi jídla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dokonalé...

(Hatachi, 8. 4. 2016 22:37)

Tahle povídka je naprosto dokonalá. Dostala mě a zakotvila v mém srdíčku hodně hluboko.
V předkecu jsi psala, že jí dopíšeš. Opravdu jí dopíšeš? Protože by mě zajímalo, co se Tatsuovi narodí. Mě by se líbila holčička, stejně jako Tatsuovi. Ale zajímalo by mě, co by si přál Raven. Jestli by vybočil z řady a přál si taky holčičku nebo jako každý chlap by chtěl kluka, jako svého nástupce...
Prosím...dopiš jí. Moc ti děkuju...

PROSÍM

(Setsuko, 14. 2. 2016 23:16)

prosím, prosím, prosím a ještě jednou prosím dej už další díl

prosba

(さゆりたかしま, 2. 12. 2015 15:35)

Prosim pekne kdy bude dalsi dil? Uz me moc neba cekat... :(

Sugoi :33

(Terka(≧∇≦), 11. 11. 2015 19:31)

Ahoj. :))Tuhle povídku jsem začla číst celkem nedávno (asi na začátku listopadu) a musím říct, že je fakt suprová! Nemohla jsem se od ní odtrhnout (bohužel mi v tom pak dopomohla škola -.-), ale když se našel volný čas, neváhala jsem a četla jsem dál :)) Dneska jsem ji dočetla a mooooc toužím po pokračování!! Už jsem četla i tvé dvě dokončené povídky a musím uznat, že hodně pěkně píšeš, příběh má děj a není to nuda!! Kdyź se začtu, nemůžu přestat, děj mě do toho vtáhne a já si už jen můžu představovat ty dané situace, které mě rozesmějou, naštvou, nechají mě se zamyslet nebo se schoulím do klubíčka, jak se při TÉ představě stydím *'.'* Mooooc tě prosím, piš dál, jsi v tom úžasná a já jen budu ráda, když se tu oběví nový díleček!!! :)))) Jinak chci ti moc poděkovat, že jsi vydržela a i přes svůj nedostatek času napsala úžasné povídky a já si je mohla přečíst :)) Moc mě bavily :)
Jinak se omlouvám, že píšu komentář jen u téhle povídky o.o Na tuto stránku jsem narazila asi začátkem školy a já nejsem moc typ co komentuje příspěvky na internetu, ale u tohohle mi to nedalo a musela jsem nečo napsat. Tak ahoj a hodně štěstí při psaní, myslím, že by bylo hooodně spokojených srdcí posedlých yaoi :))**

:3

(saya, 16. 7. 2015 15:54)

super, tahle povídka je nejlepší.těšim se až se to narodí a oni se dozví jestli je to kluk nebo holka =3 Doufám že brzo přidáš další díl =)

Awwww :3

(Yukiko, 15. 3. 2015 13:06)

Bože, jsem tak ráda, že je tu dalčší dílek! :3 když jsem uviděla nový design, tak jsem zadoufala, že tu i něco přibylo a ono dokonce před měsícem! :3 Těším se na další díleček :3 Raven je tele :D ale náš všemi milovaný Těhulka jeden, se mohl o tom, zda si to nechají říct poradit s Ravenem... je fakt, že si téměř nepamatuji, kromě hlavních událostí, co bylo v minulých délech, ale svým způsobem se nedivím, že Raven vyjel i když to mohl říct jinak, neboť mě by přišlo logický, říct mu, že si to nechci nechat říct a chci to jako překvapení... snad to není moc zmatčené, byl to krásný dílek :3

chňam

(Kate J. Shadow, 11. 3. 2015 8:52)

kayyyyyyyyyyyy! konečně jsem se odčkala dalšího dílku :3 děkuju mockrát, bála jsem se že už další nikdy nebude, ale je tu! :3 je to parádní. těším se na další díl-jen doufám, že to nebude zase až za rok :D

:-)

(-W-, 5. 3. 2015 18:41)

Je dobře, že to nechtěl vědět. Mnohdy právě takové předčasné prozrazení je úplně špatně a narodí se přesný opak :D to je lepší nic nevědět, nebo alespoň počítat s tím, že ten kluk může být jen holčička s zamotanou pupeční šňůrou mezi kopajícíma nožkama :D, nebo naopak klučík, u kterého to zrovna nebylo pořádně vidět ;-)

...

(Yuki, 1. 3. 2015 16:27)

Řeknu asi jenom jedno: Jsem ráda, že se pomalu vrátíš k psaní téhle povídky :) Sama vím, že když člověk nemá náladu, tak opravdu nepíše, sama mám menší krizi :D Ještě... Snad brzo přibude další díl a snad bude přibývat tahle povídka častěji :) Je pravda, že i potom roce, který uplynul se mi do téhle kapitoly vůbec nechtělo. Myslela jsem si, jak si budu muset přečíst vše, co se stalo... Ale zdá se, že to není potřeba, protože na tyhle dva se nedá zapomenout :) Alespoň na to nejpodstatnější :) Tak děkuji a pomalu přidávej dílky :)

rebelové neumírají!

(Fidorka, 22. 2. 2015 23:08)

Hohohohó a je to tady. Lepší pozadí a všechny autorky nedávno něco napsaly. Ještě aby bouchla škola a budu spokojená :3 boží dílek, sama nevím, jestli bych chtěla znát pohlaví dítěte , na to si ještě počkám :D

Nadšení

(Liia, 20. 2. 2015 23:33)

Rok... je to neuvěřitelný, že je to tak dlouho, ale přesto si pamatuji celý příběh, na který snad ani nejde zapomenout, neboť úžasná Katy-chan do toho vložila vše :D Líbí se mi, jak to oba prožívají, i když je pravda, že bych nejraději Ravena pořádně kopla do hlavy, aby se mu tam rozsvítilo, ale kdo ví, jestli by to vůbec pomohlo, anebo by byl na tom s inteligencí ještě hůř než pětileté dítě, které nech dát z ruky svojí oblíbenou hračku... přesně tak mi teď připadá :D Moc se těším na pokračování a doufejme, že se ten rok nestane zvykem :D

Time to Party

(Haiaru, 19. 2. 2015 20:04)

Jupíí jde se oslavovat!Je tu další díl! :D Ravena celkem chápu že chtěl znát to pohlaví ale nemusel na Tatsua tak vyjet :( Tím mě naštval.. Mno Jsem docela zvědavá jak ti ňufíci budou zvládat problémy s těhotenstvím. :D

:3

(Frux, 16. 2. 2015 14:40)

Já jsem tak ráda, že jsi přidala další pokračování!! :))) Mám opravdu radost, tvoje povídky mi chyběly!
Raven je vážně idiot.. Chudák Tatsu prožívá takovou vážnou věc, která ho beztak může ohrozit na životě a jeho zajímá jenom pohlaví dítěte. Jako taky bych to ráda věděla, ale měl by se snažit s Tatsuem soucítit a podpořit ho. ¨
Těším se na další pokračování, tak snad to bude brzo! :)

<3

(Miu, 14. 2. 2015 20:52)

už jsem ti to říkala, ale řeknu ti to znovu! MILUJU TĚ! A Raven je pěkný tele :D jsou dokonalý a MOC, OPRAVDU MOC se těším na další :3 :D

děkuju

(vivík, 14. 2. 2015 20:32)

už jsem začala vzdávat to že by bylo pokračování. Jsem hrozně štasná že přece jen je . :-D :-D :-)

....

(katka , 14. 2. 2015 20:13)

no jasně to je celý Raven co se týče citů je jak sloník v porcelánu přesto těm dvěma strašně moc fandím a doufám že skončí spolu a jsem moc ráda že ses vrátila i když si možná nikdy neodešla tak vítej spět

Děkuji,Děkuji,Děkuji!!! <3

(Kyasarin, 14. 2. 2015 19:48)

Ach, tohle je ten nejlepší valentýnský dárek jakej si kdo kdy mohl přát!
Moc děkuju.. jsem strašně ráda, že pokračuješ! :3
Nádherný díl! Těším se na to jak to půjde dál! ^^