Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.díl

16. 6. 2013

 

Stojím na váze… zase jsem o něco přibral… Povzdechnu si, za chvilku to opravdu bude hoodně vidět, už ted si mě v práci dobírají, že jsem se nějak zakulatil. Samozřejmě nic neví…

Jsou to tři týdny, co jsem se o tom malinkém dozvěděl, co jsem se rozešel s Ravenem a od té doby ho neviděl. Dva týdny, co jsem se vrátil od táty a doplnil si chybějící kousky skládačky mého života.

Momentálně jsem přibližně ve 14. týdnu těhotenství. A popravdě? Užívám si to… Konečně mi zmizely ranní nevolnosti i to nechutentsví… Zase jím úplně normálně! No dobře… Úplně normálně to není. Víc si teď dávám pozor, co jím, ale v ničem se neomezuju, ba naopak. Pěkně tomu maličkému, a vlastně i sobě, dopřávám.

Vezmu do rukou metr a ještě si přeměřím obvod kolem bříška. Jen to zapíšu a vzhledem k tomu, že mám už po ranní, resp. dopolední hygieně, zajdu do kuchyně něco zblajznout. Ale jak tak koukám na obsah ledničky, tak se ne a ne rozhodnout. Mám chuť na všechno, co tam mám.

No nakonec vytáhnu nějaký bram.salát nebo co to je a ještě marmeládu. Nejdříve sním ten salát s dvěma rohlíkama a pak si ještě jeden rohlík namažu onou marmeládou. Jahodovou podotýkám. Na závěr to zapiju trochou mlíka. A jsem spokojený! Sedím na židličce a pomalu trávíme. Střelím pohledem k hodinám. Ještě mám dost času, tak se přesunu k televizi a pustím si nějakou komedii, která tam zrovna na nějakém kanálu jede.

Je půlhodiny před začátkem mojí práce a já vycházím. Opět použiju Shromaždiště. Poslední dobu nechodím tak daleké cesty pěšky. Doktorka mi říkala, ať se moc nenamáhám, že moje lítání v práci úplně stačí…

Neodporoval jsem, i když raději chodím pěšky, ale ona je odbornice a ví, co je pro nás nejlepší a jak jsem řekl, rozhodně nehodlám nic riskovat. Dokonce jsem už v práci oznámil svůj odchod. Sice byl šéf dost překvapený, ale chápal mě. Teda chápal ty moje „osobní“ důvody, proč odcházím. Takže mě teď čeká poslední měsíc v této práci. Bude mi to chybět… Už teď chodím na méně směn a je to nezvyk, nevím, co budu dělat s tou spoustou času, až práci vynechám úplně…

 

Beru do rukou další dva talíře a mířím k jednomu stolu, kde sedí nějaká zamilovaná dvojce. Když jim jídlo položím na stůl ještě se zeptám, zda mají všechno a když jo, opět zmizím zpět k baru. Opravdu jsou ty směny pro mě čímdál únavnější a tak se snažím oddychnout, kdykoliv to jde. Ještěže nechodím na dobu obědů, to bych to nedával vůbec.

Vezmu do rukou další skleničku a začnu ji leštit.

„Tatsu!“ křikne na mě kolega a já k němu hned přesunu svou pozornost. Vidím, jak má ruce plné talířů.

„Třináctka chce platit a pak se prosím postarej o popelníky,“ řekne jen a zmizí i s nádobím v kuchyni. Já si vezmu mašinku a zamířím k onomu stolu, že nejdříve vyřeším placení.

Když skupinka postarších dam, které tu zřejmě byli podrbat při kávičce, odejdou, dám se do sbírání popelníků. Přes obědy se tu kouřit nesmí, ale potom už bezproblému.

Nejdříve projdu plac a seberu všechny popelníky, které jsou už plné a ty odnesu na bar, kde naopak vezmu čisté a začnu je roznášet po stolech bez popeníků, kterých je většina.

Mám zrovna poslední dva popelníky a jsem blízko dveří, když slyším, že vešel další zákazník. Otočím se, že pozdravím, když mi najedenou dojdou slova. Následuje obrovská rána, kdy mi vypadnou zbývající popelníky z rukou a dopadnou na zem.

Nemůžu uvěřit svým očím, asi jsem už hodně unavený…

„Ra-Ravene?“ dostanu ze sebe přiškrceně.

Ale on nic, dělá jako bych tam vůbec nebyl. To bolí, ale co bolí ještě víc, je „TO“, co mu visí na ruce a balancuje na vysokých podpatcích. Projdou kolem mě a zamíří k jednomu stolu pro dva. Já ještě stále koukám na místo, kde stáli a snažím se uklidnit. Tohle nemůže být pravda!

„Tatsu,“ ucítím dotek na rameni, ale jak jsem s ním nepočítal, tak se leknu.

„Promiň,“ zareaguje kolega na moje trhnutí celým tělem, „Ale… Jsi v pořádku?“

Kouknu na popelníky na zemi a skloním se, abych je mohl zvednout.

„Jo…“ odpovím prostě a rychle seberu popelníky a dodělám svou práci. Přitom se snažím nekoukat tím jedním směrem, kde ti dva sedí. Ale nejde to! I když se tolik snažím a zakazuju si se tam koukat, tak i tak mi tam pohled občas zabloudí… A čim víc a častěji se tam koukám, tím víc mě to bolí….

Myslel jsem, že se ta rána jakžtakž zacelila, ale pak stačí jeden pohled… Jeden špatný pohled na něco, co jste si nedokázili nebo možná nechtěli představit a rána začne opět krvácet…

Snažím se zadržet slzy, které se mi snaží prodrat ven, ale nemůžu brečet… Nesmím mu ukázat, jak moc mi ublížil… Jak moc mi teď ubližuje… To jsem pro něj znamenal opravdu tak málo, že jen co zmizím, už má náhradu?

Je mi špatně… Cítím se nějak slabý, až se musím opřít o desku baru. Mám pocit, že se neudržím na nohách…

„Tatsu?“ slyším kolegu, ale tak nějak z dálky…

 

„TATSU!“ poslední co slyším, než se kolem rozprostře černočerná tma…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(L., 19. 6. 2013 19:41)

Idiotský Raven, prostě si na něj nikdy nepřestanu stěžovat. je to korunovaný debil! A ještě Tatsua takhle ignorovat, měl by jej někdo něčím bouchnout po hlavě, aby se vzpamatoval! Doufám, že Tatsu bude v pořádku.

Podpatky????

(Ann, 18. 6. 2013 15:41)

Tak dlouho tady nic nebylo a teď tohle ukončit to v tak zkratový chvíli... Raven je pitomec ještě jsem muu neodpustila to z minulých dílů a teď si tam dovede nějakou káču...Určitě to udělal naschvál takovejhle zkurvy..n mám ho po krk jestli se s Katsu dá zase někdy dohromady tak se bude muset hodně hodně dlouho snažit... Doufám, že další díl tu bude dřív než ten minulý, jelikož jsem se sem dívala každej pitomej deb kdy jsem se dostala na internet, takže tě moc prosííííím ať je tady dálší díleček co nejrychleji.....Jinak tu umřúúúúúúú

Waaaaaauuu

(Widlicka, 17. 6. 2013 23:39)

Tak tohle byl hustý konec! Co si ten bídák myslel, když si tam dotáhl někoho jiného! Je to hnus, doufám, že se k takovému šmejdovi už nebude muset vrátit, a potká někoho, kdo za to bude stát ;-)

O_O

(Cheer32, 17. 6. 2013 22:26)

Fajn, tak dneska nejdu uškrtit Kačku, dneska to bude Raven! Ty idiote! Co to jako děláš?! Tahat ženskou do yaoi povídky, moje kosa bude mít radost! A pes taky! Tatsu omdlel ty ******** ******* kterej akorát umí ***** *********!!!!! >.< *calm down* Ale jinak dobrý... ale doufám, že se to vysvětlí a ta nádhera si v těch podpatkách odkráčí po červenym koberečku zase pryč ._.

Oprvdu....?!!

(Abby, 17. 6. 2013 18:10)

Katýý... *hluboký nádech* Opravdu * hluboký výdech* už mě to štve!! ~Grr~ Ravena osobně dokopu na hřbitov, kde ho přetáhnu přes jeho dutou palici, aby se mu tam konečně rozsvítilo! Takhle chudáčka Tatsua stresovat a ubližovat mu! *bere lopatu* Raven mě už docela, ale opravdu štve, a to je co dodat mě skoro nic neštve *povzdech*
Doufám, že pokračování bude brzy nebo se z toho zblázním :D *schová lopatu* Dám Ravenovi ještě jednu šanci a pokud to znovu zvoře už ho opravdu někde zakopu a Tatsuovi najdu ideálního partnera... Takže musím zapracovat na přesné replice Ravena, akorát že bude mít mozek :D
No už se těším na další díleček... :3

No..

(Frux, 16. 6. 2013 23:18)

Nevím, jestli chci zabít Ravena za to, jaký je kretén a nebo jestli chci zabít tebe!! Co jsi to chudáčkovi Tatsuovi provedla?? Ani si nedokážu představit, jak se asi musel cítit, když zahlédl Ravena, jak si vede holku.. A zrovna do baru, kde pracuje. Jaká náhoda... Beztak to dělá schválně. jinak si to neumím vysvětlit.
Snad se to malé chudě posbírá. :(
Ravenova bych kopla..ty víš kam :D
Těším se na další pokračování.. Jsem zvědavá, co se z toho vyklube ještě.. :)

...

(Liliana, 16. 6. 2013 23:02)

Nič v zlom, ale pre Ravena by smrť bola noblesná. Za to čo urobil Tatsuovi pred tým a predovštkým teraz tak by si zaslúžil pomalé a efektívne mučenie!!!! Ak to vo mne vrie!!! Raven má šťastie, že sa mi nedostal do rúk! Chudák Tatsu. Keď sa vyhrabe z toho najhoršieho a aspoň trochu sa s tým zmieri tak padá do toho znovu a ešte hlbie ako pred tým. Dúfam, že budú Tatsu i malé v poriadku, inak nech si ma Raven neželá!
Nie je dôležité kedy pridávaš, dôležité je to, že niečo pridávaš. A na poviedky od Teba sa vyplatí čakať :)

!!!

(Miu, 16. 6. 2013 18:40)

Boží tak napjatá jsem hooodně dlouho nebyla šup šup další díl!!! RAVEN je HAJZL!!!! no co už doufám, že to nějak fikaně vyřešíš jenom PROSÍM AŤ SE TATSUOVI A MIMINKU NIC NESTANE pfofím pfofím!!! nooo už jsem se tu vybouřila takže ti mohu s klidem říct, že jsem moc zvědavá jak to bude poračovat a že se na to moooc těším :*

...

(Yuki, 16. 6. 2013 17:31)

Dobře tak vyplatilo se na to počkat jak už někdo zmiňoval, ale Ravena bych stejně zabila :D jinak se těším na další dílek...doufám že to nebude trvat tak dlouho...jsem sem chodila skoro každý den, abych zjistila jestli tu je už pokračování nebo ne :D konečně jsem se dočkala (nic ve zlim jo) jinak byl tenhle díl hezký...vážně za chvíli snad rozbiji obrazovku :DD
a jinak souhlasím s Cece u jejího PS :D

No pání

(Stella S-E, 16. 6. 2013 16:04)

tak na tuhle kapitolu se vyplatilo počkat :PPP
no a Ravena bych v tuhle chvili nejraději přizabila a to jsem si do nedávna myslela že je to celkem v pohodě chlap, no a on na Tatsua tahkle, hajzlík jeden
teším se na další dílek :))))

nyaaaa

(Cece, 16. 6. 2013 15:54)

Nyaaaaa ^^me se to libi :D jsem zvedava co bude dal :D nevadi ze ti to trvalo taaak dlouho, alespon jsem byla natesena :D jsem zvedava jak Raven zareaguje, pokud vubec -.- ale jinak kraaasna kapitola a tesim se na dalsi
PS:my te nemilujeme, my te bezmezne zboznujeme a kazdy den se k tobe modlime, slunce nase,vladkyne nase jasna (heh, to mam z toho, ze jsem hodna na bratrance a od rana s nim koukam na vsechny pohadky co ma)