Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. díl

23. 12. 2012

 

 

Chtěl jsem namítnout něco ve smyslu „Tady? Vždyť nás někdo uvidí!,“ ale neměl jsem šanci a stejně pochybuju, že s něčím takovým by si Raven lámal hlavu. Proto jsem se raději rovnou zapojil a začal jsem tím, že jsem k němu otočil, přece jen mít zvrácenou hlavu dozadu a líbat se není nejpohodlnější. Obtočil jsem mu ruce kolem krku, on ty své kolem mého pasu a vytáhl si mě do klína, kde jsem už mohl cítit, jak je vzrušený. Usmál jsem se a lehce se na něm pohnul. Díky tomu se jeho úd otřel o můj zadeček a reakce v podobě vzdechu na sebe nenechala dlouho čekat.

„Neprovokuj,“ zavrčel tiše Raven do mého ucha, do kterého mě následně i kousl. A i přes horkou vodu se mi na těle zježily snad všechny chloupky. Odtáhl jsem se od něj.

„Já?“ zeptal jsem se nevinně a stejně nevinný pohled jsem zkusil vykouzlit na svém obličeji. Ale Ravena, to zřejmě neoblaflo. Nebezpečně se mu blízko v očích a opět se ke mně sklonil.

„Nedělej ze sebe andílka, já znám tvou ‚pravou tvář‘,“ a s tím mě začal hladově líbat na krk a lehce kousat, až jsem začal mít pochybnosti, jestli náhodou nespím s upírem. Ale nechci si stěžovat… Naopak… Miluju to!

A stejně tak miluju, když ho můžu zlobit a tak jsem se opět rozverně zamrvil na jeho klíně. Zasloužil jsem si za to hravé kousnutí do bradavky. Opět jsem se pohnul a následek byl stejný, jen to schytala ta druhá. Vplul jsem mu prsty do těch jeho nádherných dlouhých vlasů, které byly svázané do ledabylého culíku, a rychle trhl dozadu. Ravena to překvapilo, ale ještě víc jej překvapil ten polibek, který jsem si od něj začal chtivě brát.

Ale otřepal se celkem rychle, chvíli na to jsem už cítil, jak sjíždí po zádech dolů až k lemu mé bederní roušky, které byla jedinou překážkou mezi mým otvůrkem a jeho rukou. No dlouho nezavazela. Raven obratně rozvázal uzlík na boku a sundat ji už byla jen ‚banální operace‘.

Ale ani já nechtěl zůstat pozadu. Lehce jsem mu přejel přes hruď až k podbříšku, kde jsem se stejnou obratností, rozvázal zas na oplátku tu jeho. Hned jsem vzal Ravenův penis do dlaně a začal jej třít. Nezdržoval jsem a hned na začátku nasadil vysoké tempo. A ani Raven nepostupoval jinak, rovnou do mě strčil dva prsty, ale ani ty po chvíli nestačily a už pak ve mně rejdily a připravovaly mě tři prsty.

„Ravene,“ vzdychl jsem mu slastně do ucha, kdy dráždil mou prostatu, „Nezdržuj to a konečně si mě vezmi,“ a na důkaz mé pozvánky jsem pustil jeho chloubu, vstal z jeho klína a přešel k okraji jezírka, kde se nacházela taková menší skalka. Předklonil jsem se, rukama se zapřel o okraj a vystrčil na něj svou prdelku. Voda mi sahala těsně pod zadek, takže Raven měl dokonalý výhled, který se mu zřejmě zamlouval, protože rychlostí světla byl u mě a na jeden příraz do mě pronikl.

Zahradou se rozlehly dva vzrušené výkřiky, které rozhodně nebyly poslední, a krom vzdechů, zvuků milování, když dvě těla do sebe naráží, a šplouchání vody, je v zahradě ticho. Sex s Raven je něco co se neomrzí a já mám stále pocit, jako by to byl náš první. Pořád je to vzrušující a reaguju na jeho dráždění stejně intenzivně jako na začátku našeho vztahu.

Raven ještě pevněji sevře moje boky, dokonce ucítím, jak se mi lehce zaryly jeho nehty do kůže, a ještě zrychlí svoje tempo. Je mi jasný, že se už snaží dostat na vrchol a já nehodlám meškat. Pořádně se zapřu jen jednou rukou a tou druhou se začnu rychle honit. Tohle dvojí dráždění má na mě okamžitý účinek.

Prohnu se v zádech a vystříknu do vody, a abych to i Ravenovi usnadnil, stáhnu svoje hýžďové svaly. No hned následuje jedno silnější proniknutí a já můžu jen hádat, že moje nitro právě naplňuje Ravenovo sperma. Já sám ještě párkrát promnu svůj penis, aby i ta nejposlednější kapička našla svou cestu ven.

Raven zatím ze mě vyjde a sedne si na původní místo, kde celé naše milování začalo. S myšlenkami, že ten kdo přijde po nás, bude mít dokonalou ‚spermovou kosmetickou kúru‘ jsem zamířil za ním a sedl si vedle něj.

Už jsme si jen povídali a to celkem dlouho. Takové horké prameny mají jednu obrovskou výhodu. Voda nevychladne jako ve vaně, kde sice můžete připouštět stále horkou vodu, ale taky se vám to pěkně prodraží.

Do postele jsme se dostali až kolem půlnoci a ani nešli hned spát. Raven byl při chuti a ani mě to nebylo proti vůli. Takže jsme se opět pomilovali, bylo to stejně vášnivé a živočišné jako v jezírku, ale pohodlnější o měkkou postel, která nabízela netušené možnosti. Zvláště, když Raven odněkud vytáhne provaz a přiváže mi ruce k posteli…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jůůů

(Frux, 11. 3. 2013 23:57)

Miluju ten jejich sex! Ty to tak nádherně píšeš broučku. Asi z toho tady upadnu.. huhůů :D

Waaau

(Widlicka, 27. 12. 2012 2:20)

Kawaiiii ^^

...

(L., 25. 12. 2012 13:25)

You are pervert!
Ne, že bych si stěžovala... xD Souhlasím se Stellou S-E. Taky nemám vůbec tušení, jak prolog souvisí s tímto. Snad se to brzy dozvíme :)
PS: Začínám chytat tvé manýry. Taky si něco přečtu a komentuji až o několik hodin později xD

..............

(Stella S-E, 24. 12. 2012 22:24)

no 10 dílu pryč a já pořád nevím jak to souvisí s prologem :D jinak skvělá kapitolka :D jen už z předešlých dílů mám takové divně tušení ohledně Ravena, a té jeho zahadné práce snad se mi nepotvrdí :D prosím tě pokračování :D

WAW

(Yukiko, 24. 12. 2012 15:56)

tak zvrácené :D

OwO

(Cheer32, 23. 12. 2012 21:11)

Teda to bylo něco! OwO No teda upřímě, koupat bych se v tom něchtěla :DD No ale moc pěkný dáreček k Vánocům. Jenom dotaz, tu poslední větu realizovali? Pokud ano, vyžaduji si podrobné rozebírání v další kapitole :D A pokud ne, tak vyžaduji aby se tomu celá jedna kapitola věnovala xD (Nééé já vůbec nejsem náročná :D) Kdy že budou další vánoční dárečky? >w>

.....

(katka, 23. 12. 2012 18:28)

Ach můj bože to mělo grády jak já slintala to asi radši nechtěj vědět , a to video sladký