Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takhle v noci...

2. 12. 2012

 

Tiše za sebou zavře dveře a klíčky pověsí na háček hned vedle nich. Na věšák pověsí bundu a rychle se vyzuje. V bytě je ticho a podle toho soudí, že jeho přítel již spí. Aby ne, když už je skoro hodinu po půlnoci.

Opatrně otevře dveře jejich společné ložnice a pohledem na postel si potvrdí svou domněnku. Přejde tedy ke skříni a vezme si z ní svoje pyžamo, resp. jen pyžamové kalhoty. Potom odejde do koupelny a dá si krátkou, ale pořádně teplou, a pro něj uvolňují, sprchu. Ještě si vyčistí zuby a již podruhé zamíří do ložnice.

Přejde k posteli, sedne si na ni a přikryje se svou peřinou. Chce vypnout mysl a odebrat se do říše spánku, ale nemůže. Celý týden chodil kvůli práci pozdě domů a kvůli tomu museli jít jisté osobní potřeby do pozadí, ale dnes… Dnes je pátek a zítra do práce nemusí…

Otočí hlavu na bok a vidí do tváře svému příteli, který tiše a mělce oddechuje. Nazvedne se v loktech a poté se celý přetočí na bok. Pohladí svého miláčka po tváři, ale žádné reakce se dočká. Skloní se tedy k němu a začne jej lehce pusinkovat po celém obličeji, až narazí na rty, které začne též pomalu uždibovat.

„Nech toho, Maru,“ zašeptá jeho přítel a převrátí se na záda. To mladíka naštve, má své potřeby a ty už potřebují uspokojit.

Vklouzne tedy jednou rukou pod přítelovu peřinu a zamíří si to do jeho klína. Obratně vklouzne do pyžamových kalhot a začne dráždit jeho penis. Ten reaguje v podstatě okamžitě a tak Maru během chvilky již zpracovává značně tvrdou chloubu svého přítele. Ten zatím spí, ale na tváři se mu usadil spokojený výraz.

Rozhodne se pokračovat. Opatrně vytáhne svou ruku a potom stejně opatrně odkryje svého partnera. Klekne si nad něj a opět se vrátí k jedinému kusu oblečení, které má spící na sobě. Trochu kalhoty stáhne a jen co na něj vykoukne obnažená špička penisu, pohltí jej do pusy.

Jednou rukou jej začne třít, zatímco jej jazykem laská po celé délce. Obkrouží špičku a párkrát zakmitá, poté jej opět celého pohltí do úst. Najednou ucítí, jak se mu do vlasů zaboří pár rukou a začnou si udávat vlastní tempo. Kdyby neměl v puse penis, jistojistě by se pro sebe usmál. Prozatím vyhoví požadavkům svého partnera a přizpůsobí mu svoje pohyby hlavou.

Najednou je vyzdvihnut z partnerova klína a přitažen do vášnivého polibku.

„Říkal jsem ti, že chci spát.“

„Teď nevypadáš, že bys chtěl spát,“ odpoví mu Maru a jednou rukou opět zamíří do klína a pohladí jeho tyčící se chloubu, „Dokonce bych řekl, že jsi celkem dost probuzený,“ a laškovně na něj mrkne.

Na další rozhovor už není místo. Maruovi rty jsou opět uvězněny ve vášnivém polibku, během kterého jej přítel přetočí na záda, aby to mohl být on, kdo bude mít otěže pevně v rukách. Maru nijak neprotestuje, naopak… líbí se mu to. Už se těší na péči, kterou mu jsou přítelovi ruce a rty schopny dopřát. A taky, že se dočká.

„Zico,“ tiše vydechne, když jej přítel polaská jazykem na jeho citlivém místě na krku, kousek pod uchem. Zico se pro sebe usměje. Zná až příliš dobře tělo svého milence a ví přesně, kde je citlivý. A proto zamíří k dalšímu citlivému místečku na jeho těle. Klíční kost, lehce jej do ní kousne, až se Maru pod ním vzrušením zachvěje. Pomalu míří nejdříve k jedné, poté k druhé bradavce a oběma dopřeje náležitou péči. Lehce fouknout, zakmitat špičkou jazyka, kousnout a trochu zatáhnout a výsledek je zaručen. Maru musí vzrušením zvrátit hlavu dozadu. Oči rozšířené a ústa otevřená v němém výkřiku. Tuto neplánovanou pozvánku si Zico nemůže nechat ujít a tak se na chvíli odtrhne od těch růžovoučkých hrotů a opět Maru dravě políbí.

Když dech dojde, odtrhnou se od sebe a Zico pokračuje ve své předešlé činnosti, ale k bradavkám se už nevrátí. Zamíří daleko níž, až narazí na kalhoty, které jdou bez okolků dolů. Maru je už značně vzrušený, takže Zico se už nemusí nikterak zaobírat snahou navnadit svého partnera a dá se rovnou na uspokojování a na přípravu jeho zadečku.

Zatímco zpracovává jeho chloubu a prsty roztahuje milencův otvůrek, Maru hlasitě vzdychá a zatíná pěsti do prostěradla. Ten týdenní půst se na něm už značně podepsal a tak mu stačí opravdu málo. Má pocit, že vše je mnohem intenzivnější a to je proto, že mu tahle rozkoš byla dlouho odepírána.

Zico má v Maruových útrobách již tři prsty a při pohledu na jeho tvář staženou vzrušením, už není schopen držet svou touhu na uzdě. Vytáhne prsty, nadzvedne Marua v kolenou a pomalým tlakem na jeho otvůrek se začne nořit do jeho těla.

Maru zavře oči a zkousne spodní ret. Tak dlouho mu chyběl tenhle pocit plnosti. Pro zintenzivnění toho dokonalého pocitu, obtočí nohy kolem Zicova pasu, díky čemuž se Zico dostane ještě hlouběji.

I přes nehoráznou touhu, na chvíli setrvá, aby svému miláčkovi neublížil, a též tuhle chvíli využije pro ukradnutí dalšího polibku. Ale Maru je nedočkavý a tak nepatrným pohybem pánve, vybídne svého partnera k pohybu.

Zico se nenechá dvakrát vybízet a ochotně nasadí už od začátku poměrně vysoké tempo. Přece jen i jemu to chybělo a nemůže se dočkat onoho vytouženého uvolnění.

Maru vzrušeně vzdychá a křičí milencovo jméno. Má pocit, že mu to nestačí, a tak se začne sám uspokojovat a dráždit. Jednou rukou zpracovává svou chloubu, zatímco ta druhá se věnuje bradavce, kterou si mačká mezi dvěma prsty. Jindy by ho to možná bolelo, ale teď vnímá jen tu rozkoš, kterou mu to dopřává.

Zicova reakce se na tenhle hříšně sexy pohled dostaví okamžitě. Ještě zrychlí už tak dost rychlé přírazy, ale tomu nevadí. Momentálně má v hlavě vymeteno, před očima černo a nepřeje si nic jiného, než tomu šukéznímu stvoření pod sebou vyšukat mozek z hlavy, bylo-li by třeba a bylo-li by to možné.

Maru přemístil už i druhou do svého klína a tohle zběsilé tření a divoké přírazy Zica, má za následek jen jedno. Maru se prohne v zádech a výkřikem se udělá na své bříško. Stažení svalů kolem Zicova penisu, ještě umocní celý pocit a tak stačí dva přírazy a i on, pevně svírajíc partnerovi boky, se vystříká do jeho útrob. Nakonec se na svého milence unaveně svalí a ten jej obejme

„Měli bychom jít spát,“ poznamená po několika minutách Maru. Zico k němu zvedne pohled.

„To jsem chtěl už skoro před hodinou.“

„Však můžeme spát teď,“ zašeptá nevinně Maru a snaží se to umocnit rozkošným a prosícím kukučem.

„To si vážně myslíš, že teď, kdy jsem konečně pořádně probuzený, si půjdu lehnout?“ zeptá se Zico provokativně a lehce se pohne. Díky tomu Maru ucítí přítelovu opět probuzenou chloubu, „Pro dnešek ještě nekončíme,“ a opět Marua vášnivě políbí. A nejen to…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rezignuju

(yaoi-forever.blog.cz – Kuma-chan, 10. 1. 2014 22:49)

Tak a teď si mi srazila už tak malý sebevědomí. Věděla sem že píšu blbě (Akuma-san má tk čupr příběhy tak sem měla s čim srovnávat), ale tys mě dodělala, tvoje povídky...úžasný A vobrázky? Nemá cenu se zmiňovat. *Goes into emo corner

hmm..:)

(Lisa, 2. 1. 2014 23:21)

zajímalo by mě kdo opravdu dodržuje hranici 18 let :)

wowwwww

(mee hime :3, 6. 7. 2013 23:07)

kawaiiiiiiiiiii to bylo dokonalíííí

Kawaiiiiii ^^

(Widlicka, 18. 2. 2013 2:01)

Vyšukat mozek z hlavy... to je docela oblíbená fráze ;-) to snad ani nejde :-D

...

(Rin, 25. 1. 2013 12:08)

Příjemná změna na chvilku vypnout mozek a nenamáhat si ho dedukováním o ději =DD Moc pěkné taky bych chtěla umět to takhle popsat =)

ooooooooouu

(Yukiko, 4. 12. 2012 6:49)

já chci další :D takových "šoustaček" by ttu mohlo být víc :D

aůůů

(Abby, 2. 12. 2012 21:14)

Já tady začnu výt jako pes... Povídka hezká, krásná, ale Pan Tajemný mi leze do snů ve škole nemyslím na nic jiného. Prosím, prosím povídky miluju, ale ty jsi mučící člověk *myslím v dobrém* vážně se nemůžu už dočkat až ho sem dáš

:3

(Take Ho, 2. 12. 2012 21:13)

To bylo dokonalý :3 Tady u tebe vždycky najdu povídku, kterou potřebuju a vždycky stojí za přečtení, stejně jako tahle.

(Tickypie, 2. 12. 2012 18:28)

tedy pěkné ale na Pana Tajemného čekáme už věčnost!! Prostě už ho sem musíš hodit!! jinak pěkné

...

(L., 2. 12. 2012 16:15)

Tak pro tohle ti možná odpustím i toho Pana Tajemného... Dokonalé! Dost bych se Zicovi divila, kdyby se mu po tomhle chtělo ještě spát xD

,,,,,

(katka, 2. 12. 2012 14:51)

Maru ví jak dosáhnout svého , a jde si za svým cílem

*slint*

(CeCe, 2. 12. 2012 11:28)

Wow!!! Super :D Geniální xD Úžasný <3 Ale co Pan Tajemný??? O.o

OwO

(Cheer32, 2. 12. 2012 10:24)

Muhehehe *slint* xDD Cheer přesně toto chybělo :D Důležitý faktor na uspokojení yaoistycko-úchylné dušičky :D Všechny yaoistky jí mají xD Já Pana tajemného asi vykopu a na ten papír nalepim :D Jinak - hustyyy x3 xD Cheer sis zatím udobřila, ale jen trochu! O.o Na Pana tajemného čeká další spousta lidí, jak vidím. Jestli se mu na ten papír nechce, tak mu mileráda pomůžu >:3 *připravuje motorovku* muhehehe xD