Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lolitka?

14. 5. 2012

 Sleduje mladíka před sebou a opět se musí mlsně olíznout. Tak sexy vypadá, navíc to o sobě ví a o to víc jej provokuje. Opět fotí celý večer, venku se stmívá. Kolikátý den už takhle fotí? Neví, přestal ty dny počítat. Jedno ví ale jistě, jiného modela už nechce.

Vzpomíná na den, kdy jej viděl poprvé a musí se v duchu pousmát. Myslel si, že nebude nic extra, jen další v zástupu mnohých, ale přepočítal se. Očaroval ho! Svázal jej k sobě něčím magickým a tajemným.

Je fotografem s poněkud zvrácenějším stylem, ale kupodivu, lidem se to líbí. Rád fotí chlapce v dívčích šatech a v typicky dívčích pózách. Tenkrát hledal někoho nového. Někoho, kdo bude přesně splňovat jeho představu hříšné lolitky. Kde plochý hrudník značí onu nevyspělou nevinnost a překvapení, v tomto případě pod sukní, je oním nádechem zvrácenosti a hříšnosti, vedoucí ke stejným myšlenkám.

A pak se ve dveřích objevil on. Na první pohled pochybná existence. Dlouhé blond vlasy stažené do nevzhledného culíku. Jiskrné modré oči, jež byli orámované silnou černou linkou a doplněny tmavými stíny. V černém tílku a odrbaných džínsách stejné barvy. Jak tohle mohlo ztělesňovat nevinnost těla a hříšnost duše?

Chtěl ho hned vyhodit, ale přemluvil ho. Přál si jednu šanci, a tak mu nakonec vyhověl. Čekal, než se mladík ustrojí, a mezitím si prohlížel fotky předchozích adeptů. Ano, všichni byli krásní, ale všem něco chybělo. A pak přišel on. V šatičkách s krajkami a mašličkami, podkolenky, mašle kolem krku na v ruce roztomilé krajkové paraplíčko, to vše v bílé barvě. Vlasy vyčesané do dvou copů a líčení velmi jemné doplněné jen umělými řasami a jemnou růží na rtech. Tohle byl jeho ďábelský anděl. V tu chvíli byl ztracen…

A dnes to samé, opět má co dělat, aby se soustředil jen na práci a ne na menší problém v jeho kalhotách. On je před ním jen v krátké růžové sukýnce, která více odhaluje, než zakrývá, a když se předkloní, jako právě teď, dává tak na obdiv svůj dokonalý zadeček. Černobílé nadkolenky a černé botičky. Hrudník je odhalený a kolem krku mu visí jen růžové korále. Na hlavě opět dva copy doplněné rozvernými mašličkami. V puse lízátko a v očích výraz, který by skolil nejednoho chlapa.

Cumlá lízátko a očima vysílá jasné signály, co tím lízáním myslí a kam se upírají jeho myšlenky. On sám si pod tím představuje všechno, jen ne konzumaci dětské pochoutky. Sleduje, jak jeho mrštný jazýček obkrouží celé lízátko a to poté zmizí do těch malých úst. Chvilku jej jen tak cumle, aby se pak ony červeně namalované rty otevřeli a lízátko dosáhlo svobody a bylo ještě jednou olíznuto.

Nasucho polkne, ještě jednou tohle udělá a neudrží se. Už takhle je schopen udělat je pár snímků, protože se není schopen soustředit. Vzhlédne a střetne se s jeho pohledem. Třepetá řasama jako mrkací panenka, sem tam mrkne a samozřejmě nezapomene na lízátko. S tím jde veškeré sebeovládání do kelu.

Sundá si foťák z krku a mžiku je u něj. Chytne jej za zápěstí a trhne s ním k sobě, aby jej mohl dravě políbit. Druhou ruku obtočí kolem jeho pasu, ale tu nesetrvá dlouho a během chvilky ji přesune na ten jeho zadeček, který ho dráždil, jako býka dráždí červená. Promne ho a tím si vyslouží tichý vzdech, který ale zanikl v hlubokém a vášnivém polibku.

Pustí jeho zápěstí, aby se mohl pustit do průzkumu toho panensky plochého hrudníku. Nejdříve ho hladí celou dlaní, ale to není tak vzrušující a tak se začne věnovat jedné bradavce. Mne ji, potom pohladí polštářky svých prstů, aby následně za ni lehce ztahal.

Polibky jsou stále vášnivé, ale vzduch dochází a tak je nucen se oddělit. Hledí do tváře mladíka. Ten má lehce zmlžený pohled a rtěnku svůdně rozmazanou kolem pusy, jak nevydržela nápor polibků. Vrhne se na jeho krk, skoro jako by byl upír, ale jediné, co na krku zůstane, jsou červenofialové flíčky. Laská jeho kůži, která je horká vzrušením, kouše ji a saje. Tělo v náruči se třese touhou a to jej ještě více dráždí.

Vezme ho teda za zadeček a on mu obmotá nohy kolem pasu. Teď mladík může jasně cítit jeho tvrdou chloubu a to jak se tou svou tiskne, jej vzrušuje ještě víc. Rychle se přesune k menšímu psacímu stolu, co tu má a opře jej o něj. Mladík sundá z něj svoje nohy, ale on jej stále drží za ten malý, ale do ruky tvarovaný zadek.

Opět se na něj vrhne a začne líbat. Jedna ruka opustí zadeček a vydá se dopředu, kde vyhrne trochu sukýnku a začne zpracovávat jeho penis, který se již dožaduje pozornosti. Stahuje předkožku a sem tam přejede palcem po žaludu. Další zavzdychání do úst. Tenhle kluk už bude mít zkušenosti, což je pro něj jen dobře, alespoň se nebude muset zdržovat s nějakou důkladnou přípravou, či něžnostmi. Užije si skvělý, živočišný sex.

Najednou se mu mladík začne v náruči trochu cukat, jak by se chtěl vysmeknout. Že by si to nakonec rozmyslel? Jestli jo, tak má smůlu. Teď je tak nabuzenej, že by si jej klidně vzal i násilím. K jeho překvapení si klekne na kolena a dá se do rozepínání jeho poklopce. Už chápe a těší se. Mladík k němu vzhlédne, těma očima barvy moře. Rty zkroutí do sexy úsměvu a hned na to jeho penis mizí v jeho ústech. Slastně vydechne a zaboří mu prsty do vlasů. Nechává jej dělat jeho práci, jen sem tam si rukama usměrní tempo tak, aby mu to vyhovovalo. Konečně se ty rty nevěnují lízátku, ale jemu! Cítí lehké škubání a tak jej zastaví a vytáhne jej na nohy, aby jej mohl opět políbit.

Otočí si ho k sobě zády, mladík se opře rukama o hranu stolu a vystrčí na něj zadeček. On ho párkrát pohladí, vyhrne sukni a potom se skloní, aby jazykem obkroužil onen růžovoučký otvůrek. Roztáhne půlky a párkrát přejede jazykem a pak jej trochu vsune dovnitř. Mladík vzdychne a prohne se v zádech. Opět jen olízne a neodolá možnosti prozkoumat vnitřek toho úzkého a lákavého vstupu. Vnikne dovnitř jedním prstem a začne jej roztahovat. Jak si myslel, svaly se uvolní velmi rychle a tak netrvá dlouho a přidá postupně ještě dva prsty.

Vytáhne prsty z mladíkových útrob, což se setká s nesouhlasným zavrčením z jeho strany. Musí se usmát, ale nehodlá jej trápit dlouho a už nasměruje svůj úd k jeho otvůrku. Na jeden příraz do něj pronikne na po kořen. Ateliérem se ozvou dva výkřiky. Oba vzrušené, ale jeden má i nádech bolesti. Nijak nečeká, jestli si kluk zvykne a hned začne přirážet. Přece jen když si jej tak nabudil oním škádlením, tak ať si to taky pěkně vyžere.

Pevně jej drží za skoro dívčí boky. Prozatím nasadil pomalé tempo a užívá si pohledu, jak jeho penis mizí v těle chlapce. Ale vzrušení se stupňuje a tak začne zrychlovat. Vezme do ruky jeden jeho cop a násilím si jej přitáhne do polibku. Mladíček mu jen skučí do úst a pro vzdychání nestačí dýchat. Na chvilku opustí jeho rty, začne ho zezadu laskat na krku a jednou rukou jej začne hladit na hrudi. Pak se vrátí k jeho rtům a rukou se přesune na jeho penis. Mladíkovi se lehce podlomí kolena, ale ustojí ten příval vzrušení.

Už cítí, že se blíží konec. Ještě zrychlí už tak dost vysoké tempo a začne zpracovávat i chloubu mladíka. Ten se rozvzdychá ještě víc a momentálně by si nezadal ani s tou nejlevnější děvkou. Zaškubání, hlasitý hrdelní výkřik a na ruce cítí, jak se mu rozlévá mladíkovo sperma. Mladíkovi svaly se stáhly a to ještě zúžilo prostor kolem jeho penisu. Jeden, dva a třetí, pořádný příraz a i on dosáhl vytouženého uvolnění, kdy se udělal hluboko do mladíkových útrob. Mladíkovi se začnou podlamovat kolena a tak jej chytne pevněji kolem pasu, nedbaje na to, že ho tak zašpiní od jeho semene. Natiskne si ho zády více k sobě a začne mu uždibovat krk.

Stále v něm zůstává, až moc se mu líbí ta horkost, která jej obklopuje. Skoro si to ani neuvědomí, ale tok jeho myšlenek jen způsobí, že se jeho penis opět probudí k životu. Usměje se pro sebe, tohle bude ještě dlouhé. Aniž by se zeptal, začne do něj znovu přirážet. Mladík se na něj rychle otočí s nechápavým výrazem. On se jen usměje, pokrčí rameny a dál pokračuje ve své činnosti. První kolo bylo na uvolnění, tohle druhé si užije. Vychutná si toho mladíka, i kdyby mu měl vyšukat mozek z hlavy.

Mladík, ale nemá sílu a on to jasně cítí. Tak těžce se opírá o stůl a pomalu mu visí v náruči. Rychle z něj vyjde a během chvilky ho přetočí čelem k sobě a povalí ho na stůl. Mladík se ani nezmůže na slovo, když už ho do něj opět rve a hned začne přirážet.

Teď má dokonalý výhled! Hříšný pohled na opět tvrdý mladíkův úd a jeho varlata, pohybující se v rytmu přírazů, to celé vykukující zpod sukýnky. Je to perverzní, ale jemu se to líbí. Ten plochý hrudník, vzdouvající se pod nepravidelným dýcháním, růžové bradavky a tváře červené jak od námahy, tak vzrušení, rty lehce opuchlé od toho, jak se do nich kouše, aby ztlumil vzdechy.

Podebere mu nohy v kolenou a ještě víc je od sebe roztáhne, to vše ve snaze ještě víc prohloubit jejich spojení. Zdá se, že se podařilo, protože mladík se prohne v zádech a rukama zamíří do svého klína, aby si mohl dopřát ono vytoužené uvolnění. Dnes už podruhé. Nechá ho, on sám se stejně zajímá jen o své uspokojení a tak ať si mladík sám se sebou dělá, co chce.

Přiráží a sleduje, jak si dělá dobře. Líbí se mu ten pohled, to jak se mladík sám snaží dostat k vrcholu, to jak se u toho tváří. A když se mu to konečně podaří a on se propne v zádech, aby dnes již podruhé vyvrcholil, tentokrát na své břicho a sukni, ten výraz dosaženého orgasmu, bylo něco dokonalého. Tohle mu u předchozího kola chybělo, vidět tu tvář staženou vzrušením. A tak mu už stačí málo, aby se i on podruhé udělal. Zmoženě si lehne na mladíkovu hruď. Poslouchá jeho rychle tlukoucí srdce a sám se snaží vydýchat doznívající orgasmus.

Zvedne pohled k mladíkovi. Má zavřené oči a rty pootevřené. Natáhne se k němu, pohledí ho po zrůžovělých tvářích a uvězní ty jemné rty v dlouhém a vášnivém polibku.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WOW

(..., 5. 12. 2016 21:34)

Jen to čtu a automaticky si to představuju... MMP (masakr motorovou pilou) Jak se říká..musím všechno zkracovat,ani nevim proč

gee hi

(Daremo, 1. 8. 2014 16:47)

Zvracené... perverzní... a proto skvělé
Jak ďábeské... Nemůžu uvěřit, že bych je osobně nechala udělat další kolo

:o)

(Wierka, 16. 5. 2012 20:42)

hmmm pěkný ^_ ^ dobrýýý...
a co bylo dál.. O.o

..................

(Rhea, 15. 5. 2012 20:40)

Pěkná žhavá scéna. :-D

BOŽEEE!!! :D :D

(powergirl, 15. 5. 2012 16:27)

ježiši tak to bylo něco!!!! opravdu umíš psát a toto je jen další důkaz!!! :) sad se tu brzo objeví něco dalšího a ještě lepšího!! *pokud to u tebe ještě ide že :D * TY SI FAKT ĎÁBEL!!! :D

Kawaiiiiii ^^

(Widlicka, 14. 5. 2012 18:01)

Aáááááááááá ;-P jsem toálně ale totálně uspokojenááááá ^^
To lízátko bylo skvělé, jak jím provokoval ^^
Asi o něj měl zájem už jak žádal o to focení, ale on na ten jeho vzhled na poprvé nezabral, takže to zkusil z té sladší strany ^^ a vyšlo ;-P

kyaaaaaaaaaaa

(Yukiko, 14. 5. 2012 17:57)

slintam az do stropu!!!!!!!!!!.........to je blbost ale co :D
úžasný! já to nechapu jak to takhle dokazes napsat!

jůů

(Frux, 14. 5. 2012 16:45)

To bylo přímo bombastické..jak ho provokoval tím lízátkem..no to byl konec. Muhehe..Já bych nevydržela to, co ten fotograf a vrhla bych se na něho dřív :-D Já chci další takovou povídku u které se skoro umírá..:D :) skvělýý:)

Muhahahaha

(L., 14. 5. 2012 13:26)

Souhlas. Luli(na) to vystihla přesně. Nemůžu. Tohohle by chtělo mít pořádnou zásobu. Za chvíli mi mám odpolední a tohle mi zvedlo náladu (tedy pokud se počítá, že objem mé krevní soustavy klesl na polovinu). Muhehehehe co takhle pokráčko, kde si to vyříkají a rozdají znova? *ďábelsky úchylný výraz*

He-hehe...he...hehehehe...he...he

(Luli(na), 14. 5. 2012 11:03)

Máááááááámííííííííí!!! Dorpdele! *jasně, že tam, kam jinam taky?* Kruci, kruci, KRUCI! Já jsem ve škole! Jako?! JAKO?! Tyhle klávesy... nejsou zvyklé! Nejsou moje! Zatraceně, jak mám vystvětlit tu krev? HE?! No? Jak?! Kruci, tohle bylo... uhííííík! ňaháááááááááá!!! DOPRDELE!!! Mááámííííí!!! Vzdávám to, sednu si pod stůl a umřu. Dobrovolně! Ale nejdřív budu potřebovat pár (tun) balíčků kapesníčku a nějaký kanistr, nebo sud, nebo vanu... nebo Vodní nádrž! PRÁZDNOU! *pod stolem* Kruci, jsem mervá, totálně mrtvá! TOTÁLNĚ mrtvá. Hahahaha, tohle by chtělo častěji. Tywe, tak šíleně se mi zvedla nálada, že mi vůbec nevadí, že tu budu trčet další tři hodiny. MUHAHAHAHAHA!!! Ale kruci, mám chuť napsat něco hadr! Ale nemůžu! Mám doma rozepsanou sweet povídku... (sweet hard?... ne, to ne, to nechci, když hard, tak hard a když sladké, tak sladké!)