Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bratrská láska

14. 2. 2012

 Už zase je pozoruje...

Jako každou noc...

Jeho myšlenky se upírají jen jedním směrem...


Leží v posteli a nemůže usnout. Podvědomě si vybavuje scénu, která se s největší pravděpodobností odehrává ve vedlejším pokoji. Jeho fantazii navíc povzbuzují tlumené vzdechy.


Vstane a opět se vydá ke dveřím sousedního pokoje. Opatrně pootevře dveře, tak aby si jej nevšimli. Nakoukne a skoro se zhrozí z toho, jak moc se jeho fantazie podobá realitě.


Všude je tma, jen na dvě těla v posteli svítí měsíc, což jen ještě víc přidává celé scéně na hříšnosti. Vypadají tak smyslně a on opět není schopen se jen tak nečinně dívat. Jednou rukou se vydá ke svému roztouženému klínu a přejede celou dlaní přes svůj tyčící se penis. Tlumeně vzdechne a pohyb opakuje. Opakuje ho několikrát, než konečně vezme svůj úd do ruky a začne jej pravidelně třít.


Stále sleduje scénu v pokoji, ale vlastní uspokojování, slastné přivírání očí a snaha tlumit svoje vzdechy... to všechno způsobilo, že polevil v ostražitosti...


Na to milující se pár čekal. Už nějakou dobu měli pocit, že je někdo při sexu sleduje. Tato domněnka se potvrdila celkem nedávno, když zpozorovali postavu u pootevřených dveří. Poznali ho a naprosto jasně viděli, co tam dělá, ale nepohoršilo je to, ani se jim nezhnusil, ba naopak... Představa, že je někdo sleduje a uspokojuje se, je vzrušila snad ještě víc.


Proto celkem neochotně přestali se svou činností a svou pozornost přesunuli k mladíkovi u dveří, který byl již naprosto pohlcen svým vlastním vzrušením, že si ničeho nevšiml.


Stál u dveří a rukou pohyboval čím dál rychleji. Tolik si přál se uvolnit a zároveň chtěl, aby tento pocit nikdy neskončil. Teda byla jedna věc, kterou si přál ještě víc než vlastní uspokojení, a tou bylo přidat se k těm dvěma na posteli. Najednou si uvědomil, že se z pokoje nelynou zvuky, které by měly. Otevře oči a setká se dvěma pronikavými a lehce zastřenými pohledy. Chce utéct, ale dva páry silných paží jej chytí a vtáhnout do pokoje.


Všichni tři se ocitnou na posteli. Dva z nic pozorují mladíka pod sebou, který se na ně dívá vyděšeným pohledem.


Co se děje? Jakto že na něj přišli? Vždyť si vždycky dával pozor, aby nebyl přistižen. Teď by se nejraději hanbou propadl do země.


Copak jsi tam dělal?“ zeptá se jeden z milenců.

Přesně tak, copaks tam dělal?“ zeptá se hned ten druhý a oba zvídavě zvednou jedno obočí.

Mladík mlčí, jen těká očima z jednoho na druhého. Neví, který je který. Normálně je schopen je od sebe rozeznat, ale teď ne...Neví, jestli je to tím šerem v pokoji a nebo situací, při které jeho mozek není schopen normálně fungovat.


Milenci jej pozorují s velkou dávkou pobavení. Jeden přejede dlaní po vzrušeném penise mladšího z nich, který něco takového nečekal. Starší mladíci se usmějou a skloní se ke krku toho malého voayera.

Myslím, že víme, co jsi dělal, ale očividně jsi to nestihl dokončit...Tak ti pomůžeme...“

Jeden se stále věnuje krčku a zasypává ho polibky a jazíčkem zanechává po sobě vlhkou cestičku, zatímco druhý se jal sundávání spodního dílu pyžama, pod kterým se schovával vzrušením pulzující penis, očividně toužící po uvolnění. Olízne celou jeho délku. Mladík se prohne v zádech a hlasitě vzdechne. Jestliže se jeden věnoval krčku, tak tohle ho donutilo jej opustit a hladově se vrhnout na jeho rty, aby všechny ty hlasité vzdechy udusil. Netouží po tom, aby se rodiče vzbudili.


Neví, co mám vnímat dřív, jestli hladové polibky a nebo horkost a vlhkost úst ve svém klínu. Obojí ho přivádí do naprosté extáze a když se mu po těle rozeběhnou čtvery ruce má pocit, že exploduje. Cítí ty ruce všude... Na své hrudi, jak si hrají s bradavkou, na zadečku, který mu jemně mnou, nebo ruku, která bloudí po jeho noze nahoru a dolů. Všechno je na hranici únosnosti, už to nevydrží...


V ústech se mu rozlije ona hořká tekutina. Nespolkne všechno, ale naznačí svému dvojčátku, že se chce prohodit. Ten mu vyhoví a tak má možnost ochutnat jeho rty a po jazyku mu vpustit trochu jeho šťávičky, aby mohl ochutnat sám sebe.


Druhý nechce zahálet a tak se opět ujme ochabujícího údu svého mladšího nevlastního bratříčka. Začne jej opět sát a to jen z důvodu, aby odvedl jeho pozornost. Naslinil si prsty a jedním z nich zatlačil na otvůrek, ale nejmladší z nich byl tak otupělý z prožitého orgasmu a zaujatý všemi vjemy na svém těle, že si sotva něčeho všiml. Pomalými a táhlými pohyby si ho připravoval pro vpád druhého prstu.


Najednou začal pociťovat v konečníku divný tlak, to jak do něj vniká už druhý prst. Děsem se mu rozšíří oči a chce se odtáhnout, ale ruce obou jeho bratrů mu to nedovolují. Chce křičet, ale nemůže...

Pššt, bude to dobrý... Bude se ti to líbit, jen se uvolni,“ zašeptá mu po tom, co se na chvíli odlepil od jeho rtů, aby svou pozornost přesunul na jeho bradavky. Jednu začal lízat, sát a lehce kousat, přičemž druhou mnul mezi prsty. Nemohl zabránit hlasitému vzdechnutí.

Pššt bráško, buď potichu... nechceš přece, aby nás rodiče nachytali...“


Už má v něm dva prsty a pro jistotu přidá ještě třetí, přece jen jej musí důkladně připravit na jejich vpád. Odpor svalů už je minimální, ba sám od sebe přiráží proti prstům, jak mu to nestačí. Chce víc. Musí se tomu zasmát. Vytáhne z něj prsty a za boky si jej přizvedne na nohy. Široce mu roztáhne nohy a svůj penis nasměřuje k růžovoučkému otvůrku.


Nelíbí se mu, že ho ten skvělej pocit opustil, ale jakmile se do něj začne tlačit něco objemnějšího, chce vykřiknout bolestí, ale je umlčen dalším vášnivým polibkem. Bolí to a tak začne alespoň onu bolest ventilovat ven skrze slzy.

Neplač maličký, jen se uvolni,“ někdo mu šeptá do ouška, ale on není schopen vnímat nic jiného krom nepolevující bolesti.


Nehejbe se, čeká až si na něho bratříček zvykne, nemá důvod mu ublížit. Jeho dvojče, jako by mu četlo myšlenky, se snaží odvést jeho pozornost k něčemu příjemnějšímu. Slíbává mu slzy z tváří a dál se rukama věnuje jeho bradavkám, potom se pomalu jednou rukou přesune k jeho penisu a začne jej znovu třít. Když vidí, že se bratrovi podařilo odvést jeho pozornost a nejmladší z nich opět začal slastně vzdychat, zkusí se v něm pohnout. Nesetkává se s žádným odporem ani bolestným zasténáním. Opět do něj přirazí. Tentokrát si vyslouží sten, ale nikoliv bolestný, nýbrž vzrušený. To mu stačí a začne do něj pravidelně přirážet. Líbí se mu, jak mu tělo pod ním odpovídá na jeho pohyby.


Tohle je něco neskutečného, tak moc ho to bolelo, ale tohle se nedá s ničím srovnat. Je to něco neskutečného. Má pocit, že mu srdce buďto vyskočí z hrudi a nebo naopak vynechá pár úderů. Kvůli polibkům ani nemá možnost se pořádně nadechnout, ale nevadí mu to. Nechce, aby tato opojná chvíle skončila. Tak moc toužil být součástí toho smyslného tance svých starších bratrů. Do teď se jen tajně díval a najednou je součástí toho všeho...


Třetímu se nastalá situace moc nelíbí, taky touží po uvolnění. Naznačí něco svému bratrovi a ten hned pochopí. Vytáhne si mladíka k sobě do sedu a začne mu pomáhat s vysedáváním. On se mezitím přesune za ně. Naskytne se mu krásný pohled, jak penis jednoho se noří čím dál rychleji do útrob toho druhého. Zmocní se ho ještě větší touha se k nim přidat. Párkrát si promne svůj úd, aby se aspoň trochu uspokojil, ale dosáhne toho, že jeho vzrušení se ještě zvětší. Rozhodne se už to déle neprodlužovat. Naznačí to bratrovi, který si lehne a nejmladšího z nich si přitáhne do polibku, čímž ho donutí se předklonit a tím ho nachystat na bratrův vpád. Ten si nasliní ruku a párkrát si s ní promne penis. Poté se přiblíží k dvojičce a začne pomalu pronikat do mladšího brášky.


Netušil, co se děje, a tak ani neprotestoval, ale jakmile se do něj rvalo něco dalšího začal panikařit, bolelo to ještě víc než před tím. Chtěl toho nechat a utéct pryč do svého pokoje. Ale dvě těla natisknutá na něj z obou stran mu to znemožňovala. Bolestně vzlykal a modlil se jen za jedno, ať to skončí.


Už je v něm úplně. Je to slastný pocit, je to tak těsné. Má pocit, že se udělá už jen z toho. Nejraději by se začal hned v něm pohybovat, ale udrží svou touhu na uzdě. Místo toho se rty přemístí na jeho krk a začne ho jemně líbat a kousat, druhý nezůstává pozadu a začne mu mnout penis. Oba dělají, co je v jejich silách, aby ho utěšili.


Užívá si jejich péči, ale bolest v zadečku nepolevuje. Bojí se pohnout, bojí se až se pohnou oni. Předtím to bylo tak krásný, ale teď...


Rychlost s jakou mu tře penis se stále zvětšuje a mladík slastně přivírá oči. Druhý se zkusí trochu pohnout a když neslyší žádný bolestný vzlyk, pohnou se oba.


Najednou se mu zatmí před očima, stále to bolí, ale s tím pocitem vzrušení, který se mu rozlil z podbříšku do celého těla, se to nedá srovnat. Najednou chce víc, chce to opět pocítit. Sám od sebe se nadzvedne a opět přirazí. Má co dělat, aby nevykřikl z toho, jak se mu penis otřel o to správné místečko. Kouše se do rtu, aby zabránil slastným vzdechům.


Odpoutal se od toho lákavého krčku a natočil si hlavu svého bratra tak, aby jej mohl políbit a tím i tlumit jeho vzdechy. Začne do něj pomalu přirážet a ani jeho bratr nezůstává pozadu a začne nejmladšímu pomáhat s vysedáváním. Všichni začnou tiše sténat z toho, co jim toto spojení nabízí. Jeden si užívá tu plnost, kterou ho dva jeho nevlastní bratři obdařují a oni si zas naopak užívají těsnost a pocit, jak se jich penisy třou o sebe.


Celá ta situace nabírá na rychlosti, vášnivosti i dravosti. Vše je víc živočišné, vzdechy a roztoužené vyslovování jmen je čím dál hlasitější i přesto, jak moc se snaž být potichu.


Nejmladší z nich už nemůže, červené tváře a otupělé smysly nejsou schopny vnímat nic jiného krom těch dvou v jeho útrobách. Nevydrží to... Napne se jako luk a už podruhé se za dnešní noc udělá, tentokrát na bříško bratra pod sebou. Všechny svaly se napjali a otvor se stal ještě těsnějším než byl, to je už příliš i na dvojčata. Ještě jeden příraz a i oni dosáhli vytouženého vyvrcholení.


Opatrně z něj výjde a poté mu pomůže slézt z bratra. Položí ho do peřin a každý se na něj natiskne z jedné strany.

Bylo fantastické bratříčku,“ ještě dva polibky od každého z nich a pak už jen spokojené usínání...


Bratrská láska je něco nádherného...

 

tumblr_lm1xuitmgo1qi9snmo1_500.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevím jak vy, ale já si v roli dvojčat automaticky představila tyhle dva... největší hvězdy twincestu aneb Hikaru a Kaoru přicházejí... *-*

tumblr_ls47v5dj6k1qhfjawo1_500.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A ještě jedna trojička ;)

images.jpg

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co tu vůbec dělám?

(Sestra ticha, 18. 2. 2018 2:14)

Kam až má smutná existence dospěla, že ve dvě hodiny ráno čtu yaoi povídky?

Such a fucking god yaoi

(Ran, 9. 3. 2017 20:57)

omg to je tak goooooood omf miluju to *w*

Yury

(Lenka, 28. 12. 2015 16:14)

Mužu se zeptat jedna kamoška je zamilovaná do jedné holky ale byl tak vášnivý přibeh

Majn got

(Mari, 8. 12. 2015 20:44)

Božácký :3

:o:)

(Fidorka, 27. 8. 2014 1:02)

Stejně je zajímavý a skoro až nereálný si představit jak se něco takovýo děje v realitě :D

>w<

(lux ^w^, 30. 12. 2013 3:10)

Mello,Near a Matt ale nejsou příbuzni ani dvojčata.

božíí

(LuMiNy, 10. 12. 2012 7:13)

hej úžasná povídka už sem ji četla po několikáté :DD poprvé ve škole no ty vole když kolem procházeůa učitelka skoro sem to nestihla vypnout :DD

Nice! >w<

(Cheer32, 21. 6. 2012 18:46)

Miluju yaoi povídky, kde jsou bráchové. A ještě když jsou tři?! No úplně supér! ^^ Někdy si říkám, že by to potřebovalo víc yaoi povídek s bratry... Boží jednorázovka! ^w^ Jenom moc nechápu, jak se do něj vešli dva naráz, jestli jsem to dobře pochopila :D Ale dáme na naší Katý, ta by nikdy nepsala kraviny, né? OwO

kawaii

(keishatko, 1. 6. 2012 17:59)

*utiera si sliny* to bolo niečo wou...fakt užasné *total nosebleed*

Hmm

(Terry, 29. 5. 2012 22:25)

Tak toto bylo hoodně drsné :D

3 jsou vic než 2

(katka, 30. 4. 2012 19:56)

pěkny zmatek

Páni..

(Frux, 29. 4. 2012 10:57)

Eh..ah..no to bylo báájo Katy-chan.. :D
Jak ho nachytali..no mňaam. Chvilku sem se teda ztratila, kdo je kdo, ale zase sem se našla a pořádně si užila čtení. Vážně super. Strašně se mi to líbilo! :)

Acchhhhhhchhc

(Kik, 16. 3. 2012 12:09)

Tečú jej sliny ,ako vodopády ! To bolo užasnééé ,uplne jak ho nachytali :DD CHuďa malé ,ale páčilo sa mit o hlavne ten posledný sex mám rada takúto trojku :) Dufam ,že bude ešte niečo podobné . Krása :)

*-*

(Wierka, 19. 2. 2012 20:53)

wau.. tak to je něco....

...................

(Rhea, 17. 2. 2012 15:17)

No, tak tohle bylo tedy něco. :-)

Hustýýýý

(Widlicka, 16. 2. 2012 1:39)

Tak tohle bylo vážně strhující :-P
Jak ho tam mezi sebe pěkně přibrali, ani se nestihl bránit a už byl ve víru událostí ^^

*WWW*

(Mori-chan, 15. 2. 2012 16:25)

Nebyl dobrej nápad to číst ve škole v hodině xD vyplavila sem jim celou klávesnici :D jen doufám že si učitel nevšiml mýho připitomělího usměvu a zasekanýho pohledu do monitoru xD moc pěkný sestři :D

wooooooooou

(nani via, 14. 2. 2012 23:26)

bomba