Jdi na obsah Jdi na menu
 


Táta... Máma???... "TO"!!! - rozepsaná

Povídka z budoucnosti

Na začátku tu máme tajemný výzkum a pokusy na jistém chlapci..

Kdo je ten chlapec a co přesně mu udělali?

A proč mu to udělali?

Příliš mnoho otázek...

Tatsu pracuje v jedné restauraci...

Raven je zákazníkem oné restaurace...

A tak se stane, že to ti dva dají dohromady...

Jaký bude jejich vztah?

Jak to celé skončí?

 

Příspěvky

5.díl

8. 9. 2012

 Hehe ^^

Rádi mě "vidíte", že? Opět jsem tu dlouho nebyla... mám pro vás pokračování mojí povídky... Předchozí díl, byl o něco kratší... a tenhle... je řekněme průměrný, alespoň co se týče délky... ale jisto jistě vás potěší připojené varování 18+ ;)

Děkuju Vám, za Vaše komentíky a jsem ráda, že k nám stále chodíte... přála bych si, abych měla nápady a náladu psát a  vy se mohli těšit častějšímu přidávání povídek, ale nejde to... ale snažím se ze všech sil :)

Ale i když nepíšu, tak se aspon snažím vymýšlet nové a nové příběhy a snad se tu něco brzo objeví a ne jen kapitolovky ;)

Miluju vás, lidi ♥

 

4.díl

2. 9. 2012

 Jupííí!!!

Konečně sem přidávám povídku, která je ode mě... Sice je kratší, ale chtělo se mi to rozseknout v tomhle místě a tak se stalo :D Ale už mám naplánovaný další dílek a tím bych vám to mohla vynahradit ;)

Tak snad se vám to bude líbit a zanecháte mi nějaký komentík. Před chvílí jsem si pročítala ty staré, od různých povídek a málem jsem se zpětně rozbrečela, jaké pěkné věci mi píšete... Moc děkuju!!! Vím, že to ted opravdu hodně trvalo, ale prostě... víte jak...

Teď už doufám, že to bude jen a jen lepší ;)

Tak si to užjte :*

 

3.díl

1. 8. 2012

 To jsem ale hodná, že? :)

Zase mě celkem chytlo víc psaní a tak vám už teď přináším další díl téhle povídky :)

Co říct k téhle kapitolce? Asi jen to, že se tu skoro vůbec nic neděje, ale na druhou stranu vypustit ji taky nemůžu, takže se tím budete muset prokousat :)

A když už sem píšu, tak vám chci poděkovat za další měsíc! Jsme rády, že máme u vás oblibu, kterou nám dokazujete svou návštěvností a i komentáři :) ♥

 

2.díl

10. 7. 2012

 2. DÁREK

Takže vám přináším další dárek... Tentokrát se jedná o povídku z mé klávesnice. Jsem ráda, že vás moje nová povídka tak zaujala a že si přejete pokračování. To "spisovatele" vždycky potěší ;)

Minule nám to skočilo v takové napjaté chvíli a asi byste mě zabili, kdybych nepokračovala tam, kde jsme skočili, tudíž dnes bude opět varování 18+ 

Užijte si to a snad vás to potěší a zanecháte mi komentík ;)

 

1.díl

27. 6. 2012

 Máte tu první dílek!!!

Jsem ráda, že vás prolog navnadil, i když tam vpodstatě nic nebylo řečeno. Proto jsem se rozhodla sepsat první díl... Trochu jsem se bála, že to nepůjde, ale světe div se, bylo to napsáno za nějakých pět, šest hodin... asi jsem přece jen nad tím hoooooodně dlouho uvažovala a tak se to jen muselo dát na papír *obrazně řečeno* :D Celkem mě potěšilo, že je i dlouhá... tak si važte toho, jak jsem se rozepsala ;)

A dnes budute mít i obrázky hlavních postav ;)

Tak si tu kapitilku užijte a komentujte ;) ♥

 

Prolog

24. 6. 2012

 Takže... zkouším vám sem dát prolog k mojí nové kapitolovce... děj je více méně vymyšlený, detaily se budou domýšlet za běhu... tématem jsem nadšená... líbí se mi to, ale uvidíme, jak se to půjde psát a jak často... *ví, že poslední dobou to přibývá trochu pomaleji*...

Budu ráda, když zanecháte nějaký komentík o tom, zda vás to aspoň trochu navnadilo... když byste měli nějaký dotaz - krom toho o čem ta povídka bude atd - klidně mi napište, buď do komentu nebo na shotboard, určo odepíšu :)

Teď už jen přání příjemného čtení ;)

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4