Jdi na obsah Jdi na menu
 


Táta... Máma???... "TO"!!! - rozepsaná

Povídka z budoucnosti

Na začátku tu máme tajemný výzkum a pokusy na jistém chlapci..

Kdo je ten chlapec a co přesně mu udělali?

A proč mu to udělali?

Příliš mnoho otázek...

Tatsu pracuje v jedné restauraci...

Raven je zákazníkem oné restaurace...

A tak se stane, že to ti dva dají dohromady...

Jaký bude jejich vztah?

Jak to celé skončí?

 

Příspěvky

15.díl

24. 2. 2013

 Máte to tady...

Slíbila jsem po půlnoci povídku a taky ji tady máte :)

Doufám, že jste rádi... říkala jsem, že na povídce TMT budu pracovat a tak se taky děje... a zase se dostáváme o krok blíže k celému jádru povídky :)

A ještě upozornění 18+ ;)

Děkuju za komenty a užijte si tuhle povídku :*

 

14.díl

21. 2. 2013

 Slíbila jsem vám povídku a tady to máte ;)

Všimli jste si jak vás teď pěkně rozmazluju a povídky přibývají celkem často :) No snad mě moje psací nálada a Múza neopustí a budu vám moct tohle dopřávat i nadále :)

Děkuju za komentíky a užijte si tenhle díleček :)

 

13.díl

11. 2. 2013

 Ahojky, technika byla proti nám miláčkové....

Chtěla jsem vám to sem dát už včera, ale prostě celý den nešel internet a tak to tu máte teď :)

Ale víte co, Katy-chan by měla být bez internetu častěji, protože když nemohla lelkovat ve vodách internetu, tak psala :) Takže ted by mohly přibývat povídky o něco častěji, ale přehánět to nebudeme, vše s rozumem ;)

No nejbližší povídku bych chtěoa přidat 14.2., když už máme toho Valentýna, ale nevím, jestli něco tématického napíšu.... když ne, tak vám sem hodím kapitolovku a bude to ;)

Tak pěkné čtení a děkuju za komenty :*

P.S.: Snad mě nazabijete za konec.... ^^

 

12. díl

25. 1. 2013

 Tak se vám zase hlásím :)

Mám pro vás další dílek TMT... Jste rádi? ;) Doufám, že jo... Ale tak si říkám, že to šíleně natahuju.... dvanáctý díl a ještě nejsme u podstaty příběhu... bychom se mohli trochu šoupnout, což? Já chci... ale Raven s Tatsu to nechtějí! Furt šoustaj jak veverky a nechtějí mi dovolit pokračovat - asi maj nevybouřený hormony bo co... Takže všechny námitky a stížnosti směřujte na ty dva... pokud je vůbec někdy zastihnete jinde než v posteli :D

No nic, už jsem se vykecávala dost dlouho :) Ještě přidávám varování.... 18+... sice až tolik se tam neděje, ale víte jak... ;)

P.S.: Jinak ještě jedna věc... byli tu nějaký dotazy, či přání o pokračování Toma a Jerryho... k tomuhle.... pokračování nebylo v plánu a ted nic neplánuji... alespon zatím, ale když mě něco napadne, tak se pokračování nebráním :)

Tak to by asi bylo všechno... Užijte si to :)

 

11. díl

5. 1. 2013

 Ano vím... trvalo to... 

A zato se vám hluboce omlouvám!

Během dneška, no vlastně už včerejška, jsem dopsala další díl k TMT... Je to krátké, nic se tam neděje, ale i takové kapitolky jsou potřeba, abychom se zase posunuli o kus dále v ději :)

Tak ať se líbí ♥

 

10. díl

23. 12. 2012

 Slibovaná dnešní povídka :) A dokonce s krásným kulatým číslem...

Říkám dopředu, je to krátké ale.... zato je to s varováním 18+ tak myslím, že si stěžovat nebudete ;)

Užijte si to!!! ♥

 

9.díl

21. 11. 2012

 

Hihi :)

Vím, že spíš čekáte na pokračování Pana Tajemného, ale já měla náladu napsat tohle... asi z důvodu, abych se konečnečně posunula v ději... A popravdě... vůbec se mi to nedaří XD

Ale nevadí mi to... ty dva miluju a spolu jim to moc sluší!!!

Psaní téhle části jsem si užila, protože se psala překvapivě snadno a rychle - napsala jsem ji během dneška :) - a na psaní dalšího dílu se těším ještě víc ;)

Tak si to užijte a děkuju za komenty :*

 

8.díl

16. 11. 2012

Heh :)

Hehe :)

Hehehe :)

Já vím... trvalo to... Katy-chan je hrozná a ví to o sobě... ale to se nikdy nezlepší... Katy nikdy nebyla hodná holka a na stará kolena to měnit nebude :)

Ale snad se nebudete tolik zlobit, když vám tu sem dává další díl této povídky *že se na mě nebudete zlobit???* *smutně koukám*

Jinak tahle povídka... miluju ji... miluju to téma o kterém vy ani nemáte šajn xD ale to se změní... snad brzy... sice se v té povídce vůbec nic neděje, ale mě to baví... nemusíme mít pořád nějaké dramatické zvraty a můžem si užívat trochu klidu... než ty zvraty příjdou xD

Už se zas vykecávám, což? No to víte... dlouho jsem si tu s vámi nepsala, tak se musím vykecat xD *už čeká, kdo ji za kecání vezme palicí po hlavě* :)

Tak si to užijte, piště komenty - za které všem děkuju - a prostě si to užijte *to už psala... no to je jedno...* :)

 

7.díl

18. 10. 2012

 Zdravím svoje milované čtenáře!!! ♥

Katy-chan to už zase trvalo, že? Já vím... ale nebudu slibovat, že se polepším xD Vím, jak to s mými sliby končí, tak váš raději nechci zklamat... ;)

Poslední díl téhle povídky se vám moc nelíbil, resp. jeho konec a taky Raven a jeho chování... No na jeho obranu... měl k tomu své důvody a ty budou objasněny a snad na něj budete nahlížet zas trochu přívětivěji ;)

Užijte si povídku, děkuju za všechny komentíky a těším se na další!!! ♥♥♥

 

 

6.díl

8. 10. 2012

 Prosím!!!

Pějte mi ódy a nechte mi hrát famfáry!!! xD

Já to konečně opsala a dopsala!!!

Doufám, že budete aspoň rádi a že to oceníte... přece jen jsem se pro vás překonala a dnešní kapitolka je i poměrně dlouhá... Ale i když jak vás znám, stejně to pro vás bude málo, že? ;) xD

Ale za to jsem ráda, protože to je důkaz, že se vám moje povídky líbí...

No nic, dost vykecávání, ať se můžete směle vyrhnout do čtení... a zanechte komentík ;) (za ty předešlé děkuju!!! ♥) ;)